Milí uživateli,
právě pracujeme na nové verzi webu. Všechny aktuality, nové srazy atp. proto najdeš ZDE.

Velký podzimní sraz

Šiškovice, 18. - 20.10.2013
Organizace: Klára Takáčová (organizátor srazu, programový vedoucí, zdravotník)
Vladimíra Loydová (skautský vůdce)
Deboora Beast.-Dantreck z Harwiche (programový vedoucí)
Jan Knoulich (programový vedoucí, kuchař & zásobovač)
Radek Strnad (programový vedoucí)
Karin Sýkorová (programový vedoucí, kuchař & zásobovač)
Hana Koliášová (zdravotník)
Počet účastníků: 18
Téma srazu: návštěva lokalit Anaretské kotliny
Hodnocení srazu: 94% (7 hlasů)
Informace o srazu

Kontrola ustrojenosti Letošní podzimní sraz nás zavedl na naší oblíbenou základnu uprostřed lesů v Šiškovicích. Počasí nám přálo a tak jsme celý sobotní den trávili venku, kde bylo opravdu teplo a krásně. Náplní srazu bylo navštívit a osobně si vyzkoušet dobře známé Anaretské lokality. Pro účastníky bylo připraveno 18 stanovišť a Křižánky, kde si mohli směňovat body za zlaté a nakupovat důležité předměty pro jiné lokality. Službu zde neobstarával nikdo jiný, než slovutný Janek Bolnoha.

Účastníkům byla ihned po příjezdu svědomitě překontrolována ustrojenost a stav hůlky. Od toho stačil už jen krůček k návštěvě první lokality - Anaretského potoka. Během pátečního večera stihli účastníci navštívit ještě Políčka lnu a následně zavládla doba klidu, kdy si každý našel svou oblíbenou činnost a probral s přáteli nedávné události. Atmosféra byla opravdu příjemná a tak není divu, že jsme šli spát až nad ránem.

Návštěva lokality Sobotní probuzení bylo skutečně mrazivé a tak se nikomu z vyhřátého spacáku nikam nechtělo. Venkovní počasí nás však příjemně překvapilo a celý sobotní den jsme trávili venku, kde bylo krásně. Účastníci zde během dne navšívili Jabloň činnorodou, Runový kámen, Hájovnu polesného Šišky, Důl zavaleného trpaslíka, Trojříží, Dub hrdinů, Srub s rozhlednou, Odnož vrby Láskomilné, Oktarínové jezero, Gerenský most, Břidlicový lom a Políčka lnu. Krásný podzimní den vyvrcholil exklusivním prvním ročníkem Slimoš cupu na lokalitě Gerenská cesta.
A že bylo opravdu na co koukat! Tři tuční a vycvičení slimoši byli připraveni k závodu. Žel bohu hned v prvním kole nás navždy opustila závodnice Karlička.
Sázková kancelář se mezitím prohýbala pod množstvím sázek. Nejlépe z toho vyšla Audrey, která ze sázkové kanceláře "vytřískala" neuvěřitelných 200 zlatých za výhru.

Návštěva hřbitova Teplý den vyvrcholil opékáním špekáčků a přátelským klábosením u táboráku. Venku se začalo rychlo ochlazovat, tak se všichni stáhli do chaty, kde se pokračovalo v dalších lokalitách. Paralelně byly k dispozici lokality Pokusná políčka, Pokusné skleníky, Šibeniční vrch a ve volném čase se šily měšce. Mezitím probíhala venku příprava Hřbitova, na kterém strašil mimo jiné i duch nebohého slimoše Karličky.

Sraz se i přes malý počet účastníků velmi vydařil a doufáme, že stejně dobré budou i srazy další. :-)

Autor: Radek Strnad

Účastnili se

Na srazech si říkáme přezdívkami, proto je i seznam účastníků plný roztodivných přezdívek :-)

Agnés Opensea
Alice von Thean
Amanita Citrónová
Audrey Sariel-Khan
Claire Saint-Gray bat Trollka
Flóra Nepříčetná
Frederik Beastmaster
Gawain du Nox
Han Ellen Sincré
Istar Eruvëo vévoda Mordaz
Itsuki Heiwa
Lady Kinyan Saint-Gray du Nox
Lord Edward ze Strnova
Májenka Gummy Ezoxlucius
Mia Abyss Arnarmo
Mineas Lynx
Rikana Silently - Observing
Thalia O´Conell

Řekli o srazu

Martina Bartáková

Za povedený sraz považuji vždy takový, ze kterého se vrátím nevyspalá, ale přesto šťastná. Podzimní sraz jsem dospávala ještě několik dalších dnů a přesto jsem se pořád spokojeně usmívala. Co víc k tomu říct? :o)

Petra Dybalová

Všechny lokality, byly podle mě, zpracovány výborně. Procvičili jsme si znalosti, vydělali a prohráli nějaké ty zlaté, nasmáli se a večer i polekali. Sraz jsem si velmi užila a ještě dlouho na něj nezapomenu, děkuju, že jsem tam s vámi mohla být. :)

Michaela Hejkalová

Toto byl můj druhý sraz a musím říc, že čím víc poznávám penťáky, tím jsem na srazem mnohem radši. Zažila jsem nezapomenutelné zážitky. Už teď se těším, až se dostanu na další a budu moc mít s úžasnýma lidma. :)

Anna Mikešová

Já osobně jsem byla ze srazu naprosto nadšená.
Za dokonale provedenou lokalitu prohlašuji Hřbitobv, ale rozhodně tím nesnižuji nápaditost a provedení ostatních lokalit.
Na něco takového bych jela hned znovu a budu na to dlouho vzpomínat.
Skvělý program, perfektní příprava, vyváženost času, úžasná souhra a domluva.
Asi nemám co víc dodat kromě plného počtu bodů!!!


Diskuze

Přezdívka
Zpráva
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'Table 'c1_srazy.srazy_diskuze' doesn't exist' in /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/drivers/mysql.php:167 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/libs/DibiConnection.php(343): DibiMySqlDriver->query('SELECT * FROM s...') #1 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/libs/DibiConnection.php(261): DibiConnection->nativeQuery('SELECT * FROM s...') #2 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/dibi.php(229): DibiConnection->query(Array) #3 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/function/fce_core.php(132): dibi::query('SELECT * FROM s...', '8', 'ORDER BY kdy DE...') #4 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/content/archive/podzimni2013/index.php(101): sraz_diskuze('8') #5 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/content/archive.php(100): include('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/index.php(108): include('/var/www/client...') #7 {main} SQL: SELECT * FROM srazy_diskuze WHERE sraz = 8 ORDER BY kdy in /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/drivers/mysql.php on line 167