Milí uživateli,
právě pracujeme na nové verzi webu. Všechny aktuality, nové srazy atp. proto najdeš ZDE.

Velký jarní sraz

Šiškovice u Slatiňan, 5.-7. červen 2015
Organizace: Vladimíra Loydová (organizátor srazu, programový vedoucí)
Hana Koliášová (oddílový vůdce, programový vedoucí)
Jan Knoulich (programový vedoucí)
Xan Valdez (programový vedoucí)
Irimé Laivine (programový vedoucí)
Karin Sýkorová (programový vedoucí, kuchař & zásobovač)
Počet účastníků: 24
Téma srazu: skládání zkoušek VLK
Hodnocení srazu: 0% (0 hlasů)O srazu

Setkání všech zájemců o magickou výuku. Každý jede na sraz za svou pentapostavu, kostýmy i další vybavení žádoucí, ale záleží na vás, jak to pojmete. Možná dorazí i hosté z dalších magických škol! (vhodné rp pro lidi co nechodí na Pentagramus). Nezáleží na vašem ročníku či vysoké adminské funkci.

Každopádně budete mít možnost si ledacos skutečně prakticky vyzkoušet... Zatím je jistá psychologie, bylinkářství, jasnovidectví, krásné rukodělky (výrobky si odvezete), v rámci přežití v přírodě budete na ohni péci hady (pochopitelně chlebové)... Vyrobíte si vlastní koště a otestujete letové vlastnosti. Fred přednese poutavou přednášku o nebezpečných magických předmětech. Zbytek je dosud překvapením... včetně možné zápujčky astronomického dalekohledu, počítání vlastního horoskopu či elfské a trpasličí praxe (malování hennou na tělo, výroba měděných špěrků v improvizované kovárně).

Info & přihlášky

Přihlášky: dospělí posílají přihlášku online ZDE, nezletilí si stáhnou přihlášku ZDE a vyplněnou a podepsanou zákonným zástupcem ji zašlou poštou na Vladimíra Loydová, Nádražní 274, Slatiňany 538 21
Cena srazu: 280 Kč neskauti, 250 Kč skauti
Výuka: pokud chcete na sraze něco vyučovat, napište to do přihlášky do kolonky Poznámky
Sraz účastníků: bude v pátek 5. června v 19:30 na vlakovém nádraží ve Slatiňanech, odjezd v neděli okolo druhé hodiny odpoledne ze stejného místa

Pozor! Přihlášky kvůli doladění programu pouze do 31. května!! Posílejte je prosím pokud možno co nejrychleji!!

Co si vzít s sebou

Spí se na palandách nebo na tlustých matracích na zemi, je proto naprosto nutný vlastní spacák, (karimatka jen pro toho, kdo by chtěl spát pod širákem - ta možnost bude), sportovní obuv ve které ujdete 6 km od vlaku (nějak handicapované pochopitelně dovezeme autem), baterka (v chatě není elektřina, jen plynové lampy a sporák a topí se v kamnech, ale je tu skutečně teplo), počítejte s kadibudkou a hygienou v potoce, pitná voda je ve studánce.
Pro rodiče s malými dětmi lze zajistit bydlení ve vedlejší chatě ve vlastní místnosti nebo ve stanu na louce, je ale nutná domluva předem.
Naopak slibujeme kolem krásný les a palouk na hry, kde nebudeme nijak rušeni atany. V okolí jsou romantická, ale i strašidelná místa. V chatě je dostatek nádobí, ale vezměte zápisník a nějaké tužky. Jistě nezapomenete kolejní triko a případně kostým.

Informace pro rodiče nováčků

Celý sraz se koná jako skautská akce, je zajištěn neustálý dozor kvalifikovaných dospělých, platí zákaz požívání alkoholu, drog, kouření vodní dýmky a jakékoliv šikany. Účastníky si přebereme na nádraží ve Slatiňanech a od té doby jsou po celou dobu trvání srazu úrazově pojištěni. Akce končí v neděli opět na nádraží ve Slatiňanech. Můžete tam dokonce osobně své děti odvézt a zase si vyzvednout.


Přihlášení

Na srazech si říkáme přezdívkami, proto je i seznam účastníků plný roztodivných přezdívek :-)

Amanita Citrónová
Bastien Autarii
Bratr Nikolas Lethal
Eneveline Lafaëris
Flóra Nepříčetná
Han Ellen Sincré
Chiara Cheisseová
Irimé Laivine
Jane Callahan
Komtesa Bery ze Strnova
Kristen Wolf Bloody
Lady Kinyan Saint-Gray du Nox
Lord Edward ze Strnova
Magdala haMilah
Marina Francesca Ardente
Mia Abyss Arnarmo
Mineas Lynx
Niara Valeriana de Angelus
Peter Gholts
Rikana Silently - Observing
Saero Aleaneth
Silas Chiram
Sorex A. D. Chiram
Xan Valdez

Diskuze

Přezdívka
Zpráva
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'Table 'c1_srazy.srazy_diskuze' doesn't exist' in /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/drivers/mysql.php:167 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/libs/DibiConnection.php(343): DibiMySqlDriver->query('SELECT * FROM s...') #1 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/libs/DibiConnection.php(261): DibiConnection->nativeQuery('SELECT * FROM s...') #2 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/dibi.php(229): DibiConnection->query(Array) #3 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/function/fce_core.php(132): dibi::query('SELECT * FROM s...', '15', 'ORDER BY kdy DE...') #4 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/content/archive/jarni2015/index.php(59): sraz_diskuze('15') #5 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/content/archive.php(100): include('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/index.php(108): include('/var/www/client...') #7 {main} SQL: SELECT * FROM srazy_diskuze WHERE sraz = 15 ORDER BY kdy D in /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/drivers/mysql.php on line 167