Milí uživateli,
právě pracujeme na nové verzi webu. Všechny aktuality, nové srazy atp. proto najdeš ZDE.

Velký jarní sraz

Přelouč, 2.-4. května 2014
Organizace: Radek Strnad (organizátor srazu, programový vedoucí)
Martina Bartáková (skautský vůdce, programový vedoucí)
Anna Greifová (programový vedoucí, zdravotník)
Iveta Šedivá (programový vedoucí)
Jan Knoulich (kuchař & zásobovač)
Karin Sýkorová (kuchař & zásobovač)
Počet účastníků: 30
Téma srazu: otevírání magického portálu, předtáborový sraz
Hodnocení srazu: 95% (22 hlasů)Bude doplněno....

Zúčastnili se

Na srazech si říkáme přezdívkami, proto je i seznam účastníků plný roztodivných přezdívek :-)

Abramis Tulinen
Agnés Opensea
Agricolas Bubble Shan
Amanita Citrónová
Amras Tulca von Tenebrae
Audrey Sariel-Khan
Ema Bubble Greyová
Eneai Isilmë
Flóra Nepříčetná
Goofer Grappling
Han Ellen Sincré
Irimé Laivine
Itsuki Heiwa
Jane Callahan
Lady Kinyan Saint-Gray du Nox
Lady Tzuriya Pierrette z Dover
Lord Edward ze Strnova
Lucius I. Begjaerestein
Májenka Gummy Ezoxlucius
Mia Abyss Arnarmo
Mineas Lynx
Oto Von Rübezahl Mii z Irolanu
Rebecca McDeath T.Mii
Rikana Silently - Observing
Saero Aleaneth
Sorex A. D. Chiram
Suzy Anna Belle
Taisto E. Ratsunen
Tamy Tulca von Tenebrae
Thalia O´Conell

Řekli o srazu

Májenka Gummy Ezoxlucius

Tento sraz byl podle mého názoru nejlepší za poslední rok. Dávám plných 10 bodů, neboť program byl pestrý, prodlevy mezi programy přiměřeně dlouhé, hry připravené tak, abychom si zahráli s co nejvíc různými lidmi, pořadatelský tým velmi příjemný, kuchyň vynikající a místo srazu též velmi dobře zvolené. Jiný počet bodů zkrátka nemohu dát a jsem za to moc ráda! :-)

Mia Abyss Arnarmo

Sraz jsem si užila, a i když jsem tentokrát neponocovala s ostaními, určitě bych si ho zopakovala. :) Kuchyně se nám stále vylepšuje a zachvíli se nebudou mít čím překonávat :) A řekla bych, že jsem všichni účastníci zhubli pár kilo díky schovům :D Určitě doporučuji jet všem, protože to co se na srazech děje se nedá popsat a musí se to zažít ;)

Tamy Tulca von Tenebrae

Sraz byl naprosto vynikající, opět. Jídlo skvělé a bylo ho dost, program tak akorát, zábava veliká, účastníci báječní. Už se těším na další sraz. :-)

Flóra Nepříčetná

Myslím, že tam byla skvělá zábava a došlo k několika báječným nápadům, které hraničí se šílenstvím. Prostě skvělé.

Eneai Isilmë

Tento sraz se opravdu povedl a byl super!

Abramis Tulinen

Po delší době jsem se dostala na sraz a rozhodně jsem nelitovala toho, že jsem jela :) Díky všem organizátorům za odvedenou práci :)

Mineas Lynx

Ahoj, Líbilo se mi pojetí srazu, kdy jsme sice pracovali ve skupinách, ale tyto skupiny se složením měnily, takže jsme se jednak lépe seznámili, a druhak nebyl boj tak ostrý (protože vlastně o nic nešlo, a přitom nás motivovala spolupráce s ostatními, kterým jsme to nechtěli zkazit). Akorát mě trošku zaskočilo to hledání písmen - a sice chápu, proč bylo individuálně řešené, ale ve skupině by mě bavilo víc. Inspirace Pratchettem je super nápad a těším se, jaké inspirace se ukážou na táboře. Nejvíc mě uchvátila takticky laděná hra se stavěním monumentu a doufám, že jsme ji na sraze neviděli naposledy. Pořád se nemůžu zbavit myšlenky, že by to byla super konkurence pro souboják. Celkově se mi sraz velmi zamlouval a těším se na další. m


Diskuze

Přezdívka
Zpráva
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'Table 'c1_srazy.srazy_diskuze' doesn't exist' in /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/drivers/mysql.php:167 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/libs/DibiConnection.php(343): DibiMySqlDriver->query('SELECT * FROM s...') #1 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/libs/DibiConnection.php(261): DibiConnection->nativeQuery('SELECT * FROM s...') #2 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/dibi.php(229): DibiConnection->query(Array) #3 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/function/fce_core.php(132): dibi::query('SELECT * FROM s...', '11', 'ORDER BY kdy DE...') #4 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/content/archive/jarni2014/index.php(44): sraz_diskuze('11') #5 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/content/archive.php(100): include('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/index.php(108): include('/var/www/client...') #7 {main} SQL: SELECT * FROM srazy_diskuze WHERE sraz = 11 ORDER BY kdy D in /var/www/clients/client1/web3/web/srazy/dibi/drivers/mysql.php on line 167